خدمات پی پال

خدمات پی پال-PayPal

PayPal

پی پال یک سرویس سپرده گذاری به عنوان واسط میان طرفین معامله عمل می کند. پی پال از طریق سیاست ها، شیوه ها و یکپارچگی کسب و کار، اعتماد هر دو طرف را به دست آورده است. پی پال تضمین می کند تا هم خریداران و هم فروشندگان اطمینان داشته باشند که پول و یا کالاهای خود را می توانند با امنیت بالا معامله کنند. پی پال راهی تضمین شده برای انجام اینگونه عملیات می باشد. به بیان دیگر با استفاده از پی پال می توانید با امنیت بالا وارد عملیات شوید در حالی که اطلاعات بانکی شما از دید طرف مقابل مخفی می باشد.
به زودی !

خدمات ویزا کارت

خدمات ویزا کارت-VISA

VISA

ویزا کارت جایگزین پول نقد است و خدمات آن در سطح جهانی انجام می شود که با بانک ها و شرکت های متعدد بین المللی و سیستم بانکی کشور های مختلف همکاری می کنند که یک شبکه جهانی نامیده می شود و ویزا کارت جایگزین پول نقد است.
به زودی !

خدمات وسترن یونیون

خدمات وسترن یونیون-Western Union

Western Union

وسترن یونیون بزرگترین و معتبرترین شرکت نقل و انتقال پول در جهان می باشد. در واقع وسترن یونیون یک صرافی بین المللی است که با بیش از 150 سال سابقه، 380000 شعبه دارد و در بیش از 200 کشور فعالیت گسترده ای دارد.
به زودی !

گیفت کارت

گیفت کارت-Gift Card

Gift Card

گیفت کارت یا کارت هدیه دارای اعتبار و کردیت مجازی است و به منظور استفاده از پول مجازی به جای پول نقد جایگزین میگردد. از آنجایی که گیفت کارت ها مخصوص هدیه دادن هستند نمی توان آن ها را به شخص دیگر انتقال داد و یا پس گرفت.
به زودی !

استفاده آسان

مشتریان ایکس پی منت میتوانند به راحتی با استفاده از سایت ایکس پی منت سفارش خود را ثبت کنند و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت کنند !

پرداخت امن و ایمن

تیم امنیتی ما به طور مداوم مکانیزم های مربوطه را بهبود می بخشد و بررسی های دوره ای را برای محافظت از حریم خصوصی و دارایی های کاربران انجام می دهد.

پشتیبانی 365/7/24

تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعت و در تمام روزهای هفته آماده ی پاسخ گویی به هرگونه سوال شما است

کمترین سود

کاربران سایت میتوانند با کمترین سود و کمترین زمان ممکن خرید و فروش داشته باشند